Świąteczny Turniej Talentów- Oliwia pierwsza!

17 grudnia w sobotę w naszej hali tenisowej rozegrano „Świąteczny Turniej Talentów” dla zawodników naszego Klubu.

W turnieju wystartowało blisko 30 zawodników, którzy zostali podzieleni na 4 kategorie: do lat 10, 12, 18 (zawodnicy z licencją PZT), i 18 (zawodnicy bez licencji PZT).

Przed rozpoczęciem turnieju wręczone zostały nagrody dla wyróżniających się zawodników naszego Klubu w sezonie 2016. Nagrodzeni zostali: Lena Takmadżan i Oliwia Sybicka za wybitne osiągnięcia, Wiktoria Bryniak Marcin Gancarczyk, Maciej Gawlak, Dawid Kiełb, Róża Kiełb, Karol Krawczyk, Przemysław Sioda, Miłosz Sroka, za aktywne reprezentowanie Klubu na arenie krajowej, Grzegorz Furman, Wiktor Kudelski i Jakub Zamorski za najlepszy wynik drużynowy.

W najmłodszej kategorii (do lat 10)  bezkonkurencyjna okazała Oliwia Sybicka, która w finale wygrała z Dawidem Kiełbem 10-0 i tym samym zdobyła złoty medal.