Oliwia zakończyła sezon na turnieju OTK o Puchar Starosty w UKT Chemik Puławy

7-8 IX 2019 Oliwia(2009) zagrała turniej w Puławach. Zakwalifikowano 16 zawodniczek. Oliwia z nr 6 wylosowana do gr. C rozegrała 3 mecze.

W pierwszym pokonała w dwóch setach zawodniczkę  K. Kliber wynikiem 6/0  6/1. W drugim meczu wygrała również w dwóch setach 6/3  6/2 z A. Sójką.

W drugim dniu turnieju Oliwia grała ostatni mecz w grupie z N. Matusik i uległa 0/6  4/6. Choć wynik wydaje się jednoznaczny to podczas tej gry było dużo dobrych wymian, a gemy toczyły się na przewagi.  Oliwia wyszła do ćwierćfinału z drugiego miejsca w grupie.

W kolejnym meczu Oliwia uległa zawodniczce  dwa lata starszej O. Klimas 6/7(7)  4/6. Ten mecz był szczególnie emocjonalny. Przeciwniczka Oliwii po niemal każdej przegranej akcji pozwalała sobie na nieregulaminowe zachowania (pokrzykiwania w kierunku rodzica, rzucanie rakietą, nerwowe wybuchy złości wyrzucane z siebie w sposób histeryczny), które niestety nie ułatwiają gry rywalce. Choć Oliwia Sybicka w pierwszym secie prowadziła w t/b 6/3 to niestety nie utrzymała tej przewagi i zakończyła t/b 7/9. W drugim secie gra była również zacięta, a obecność sędziego na korcie częściowo ostudziła niewłaściwe zachowania rywalki.

To był ostatni turniej Oliwii, kończący sezon letni, który zakończyła na pozycji 5. Oliwia otrzymała pamiątkowy dyplom i gratulacje za bardzo dobre mecze.