Oliwia w turnieju Masters na Legii z dwoma medalami

8.04.2017r. w sobotę na kortach warszawskiej Legii rozegrano turniej Masters w czterech kategoriach. Oliwia została zaproszona do udziału jako jedna z ośmiu najlepszych zawodniczek w kat. czerwonej i pomarańczowej.

Pierwsze mecze Oliwia zagrała w czerwonej dziewcząt dla rocznika 2009. Została rozstawiona jako pierwsza w gr.A. Zagrała trzy mecze i wygrała: z Martyną Sikorą NST 10/3  , z Pauliną Piasecką z KT Legia 10/ 2 , z Liwią Matusik z Węgrowskie ST 10/ 1. W półfinale wygrała z Pauliną Grechutą z Sopockiego KT 10/2, a w finale pokonała Annę Tunkiewicz z  UKS AT SetPoint Olsztyn 10/5. Oliwia zagrała bardzo dobry turniej, w którym pokazała świetną technikę różnorodnych uderzeń,  koncentrację w każdym spotkaniu oraz determinację w dążeniu do wygranej tego czteromiesięcznego cyklu, podczas którego wygrywała każdy turniej. Zdobyła złoty medal, puchar kończący cały cykl oraz mnóstwo drobnych upominków Legii.

Bezpośrednio po wręczeniu nagród w kat. czerwonej Oliwia przystąpiła do rywalizacji w kat. pomarańczowej dla rocznika 2008. Utworzono dwie grupy 5 osobowe. Oliwia w grupie zakończyła mecze wynikami: z Nikolą Piasek RKT Return Radom 4/0, z Inką Wawrzkiewicz NST Sopot 3/4(6), z Antonią Sójką Vamos TC Otwock 4/0, po v/o z Hanną Kołak STT Fakro Nowy Sącz 4/0. Oliwia w półfinale spotkała się z Nel Matusik Węgrowskie ST i wygrała 4/1, a w finale została pokonana przez starszą od siebie koleżankę Inkę Wawrzkiewicz 2/4. Zdobyła ostatecznie drugie miejsce w turnieju Masters i srebrny medal. To był długi, emocjonujący i pełen sukcesów dzień na kortach warszawskiej legii.

 

 

Inne wybrane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *