Oliwia Sybicka w czołówce

W sobotę 4 czerwca w Bytomiu został rozegrany ostatni szósty turniej z cyklu Decathlon Silesia Kids Cup Grand Prix Bytom Masters.

Turnieje toczyły się od stycznia do czerwca, a reprezentantka MKT Stalowa Wola – Oliwia Sybicka (2009) otrzymała zaproszenie na finał do którego miało przystąpić po 9 zawodniczek każdej kategorii, które zajęły miejsca od 1-9 w ogólnej klasyfikacji. Oliwia wzięła udział w dwóch edycjach, w których zajęła najwyższe lokaty i dzięki temu mogła przystąpić do finałowego turnieju w aż trzech kategoriach.

W kategorii niebieskiej (2009) Oliwia okazała się najlepsza i zakończyła cały cykl na pierwszym miejscu. W kategorii czerwonej (2008) nasza zawodniczka przegrała mecz finałowy z S.Husar 8-10 i zajęła drugie miejsce. W klasyfikacji generalnej uplasowała się na czwartej pozycji. Natomiast w kategorii pomarańczowej (2007) rozegrała cztery trudne pojedynki do czterech wygranych gemów z N.Wojsiat wygrała 4-3, z M.Głąb 4-1, z S.Husar uległa 2-4 i z N.Kłys 1-4. Wywalczyła tym samym trzecie miejsce, a w klasyfikacji generalnej szóste.

Oliwia dała się poznać jako uzdolniona zawodniczka, która dawała sobie świetnie radę w grze na małych i dużych polach z przeciwniczkami o rok, a nawet dwa lata starszymi.

Inne wybrane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *