Oliwia na WSG Open Legia

W niedzielę 25.06.2017r. Oliwia zagrała w WSG Open Tennis’ 10 – imprezie towarzyszącej międzynarodowemu turniejowi kobiet WSG Open na Warszawskiej Legii. 

W kat. czerwonej, w swoim roczniku rywalizowała z dziewczętami. W grypie wygrała 2 mecze z  Anielą Domańską 10/1 i z Polą Zawiślańską 10/1. W półfinale wygrała z Matusiak Liwią 10/3, a w finale pokonała Annę Tunkiewicz 10/8 i zajęła I miejsce.

Mecze kat. czerwonej przeplatały się z meczami w kat. pomarańczowej. W pomarańczowej Oliwia zwyciężyła w grupie 4/1 z Anną Tunkiewicz 4/1, z Pauliną Piasecką 4/0. W półfinale przegrała z Anielą Odrobiną 1/4. Ostatecznie Oliwia zajęła III miejsce.

Wręczenie nagród odbyło się uroczyście na korcie centralnym tuż po ceremonii wręczenia nagród dla finalistek kobiet w WSG Open. Organizacja imprezy dziecięcej była bardzo nieudana, ponieważ długie przestoje pomiędzy meczami i przeplatanie meczów w dwóch kategoriach utrudniały grę tym zawodniczkom, które rywalizowały w dwóch kategoriach czerwonej i pomarańczowej, gdzie zawodniczki grają na odmiennych boiskach i różnymi piłkami. Oliwia wyjechała z dwoma pięknymi pucharami za I i III miejsce.

Inne wybrane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *