Oliwia na turnieju OTK- TOP CUP do lat 12 w Lubińskim Centrum Tenisowym

30-1.09.2019r. Oliwia zagrała w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w kat. Skrzatki do lat 12 w Lubinie w woj. dolnośląskim. W turnieju głównym zagrało 16 zawodniczek.

Utworzono cztery grupy. Oliwia została rozstawiona do gr.D. Zagrała w grupie trzy mecze. W pierwszym spotkała się z zawodniczką M. Niemcewicz ,2008(Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) i wygrała 2:0 6-0  6-0. W drugim spotkaniu wygrała z Z. Gruźlewską,2007(Sinet Klub Legnica) 2:0  6-1  6-0. Na drugi dzień Oliwia rywalizowała o wyjście z pierwszego miejsca   w grupie z V. Grabowską, 2007(Fundacja Tennis Pro,W-wa) i po 2h30min zakończyła mecz zwycięstwem wynikiem 2:1 7-6(2)  1-6  10-7. Oliwia tego samego dnia po regulaminowej przerwie zagrała w ćwierćfinale z N. Jastrząbek,2007(Fundacja NOVA Gdynia) i zakończyła mecz wynikiem 2:0 6-0  6-2. W trzecim dniu turnieju Oliwia zagrała w półfinale imprezy gdzie spotkała się z jedynką tego turnieju M. Śrutwą, 2007(z Lubińskiego Centrum Tenisowego TOP Tenis Lubin) i uległa rywalce 0:2 1-6  2-6. Oliwia zakończyła turniej singla na miejscu III.

Oliwia również wzięła udział w grze deblowej. W parze z V.Grabowską pokonała w pierwszym meczu parę Dróżdż/Odrobina wynikiem 2:0 6-4 6-4. W kolejnym meczu para Sybicka/Grabowska została pokonana w trzech setach przez parę Kołodziejska/Sójka 2:1  5-7  6-4  (10-6). Turniej debla również zakończyła na miejscu III. Oliwia wg listy klasyfikacyjnej nr 8 w miesiącu sierpniu znajdowała się na 43. pozycji Skrzatek do lat 12.

Te dwa turnieje, które nastąpiły jeden po drugim w Żarach i Lubinie trwały 5 dni. Był to czas dużego wysiłku. Oliwia zagrała 9 meczów singlowych i 3 mecze deblowe, podczas których młode zawodniczki musiały grać mecze w upalne dni, przy wysokich temperaturach. Oliwia jako jedna z młodszych zawodniczek rywalizujących w tej kategorii osiągnęła kolejny swój sukces grając z bardzo dobrymi przeciwniczkami i zdobywając miejsce na podium.