Oliwia na Legii: złoto i brąz

28.01.2017 r. Oliwia Sybicka zagrała pierwszy w tym roku turniej na kortach warszawskiej Legii. Był to pierwszy z cyklu turniejów Legia Tennis 10’Cup.

Oliwia rozpoczęła rywalizację w kat. czerwonej dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się 12 zawodniczek z różnych stron Polski. Oliwia zagrała w grupie trzy mecze i zakończyła wygranymi 10/2 , 10/2 , 10/1 . W półfinale wygrała z Julią Płocharczyk z UKS Team Mrągowo 10/3, a w finale pokonała Paulinę Grechutę z SKT Sopot 11/9. Zdobyła I miejsce, otrzymała medal ,puchar i nagrody rzeczowe.

Tego samego dnia Oliwia spróbowała swoich sił w kat. pomarańczowej, dziewcząt (2007). Do turnieju przystąpiło 19 z różnych klubów w Polsce. Utworzono drabinkę turniejową i Oliwia w pierwszym meczu zagrała z Natalią Chylińską z Avia Świdnik i wygrała 4/1 w gemach, w ćwierćfinale wygrała z Lidią Tempczyk NST 4/0. W półfinale została pokonana przez Inkę Wawrzkiewicz (2008) z STK Sopot 4/0, która tego dnia wygrała kat. pomarańczową. Oliwia zakończyła rywalizację na III miejscu.

Inne wybrane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *