Oliwia na Balu Mistrzów Sportu w Rzeczycy Długiej/Stalowej Woli

10.II.2018 r. w Dworze Galicja w Rzeczycy Długiej odbył się Bal Mistrzów Sportu. Wyróżniono w nim sportowców, którzy zostali wytypowani do Plebiscytu Sportowego portalu stw 24.pl ze Stalowej Woli oraz innych portali: z Tarnobrzega, Niska i Nowej Dęby.

Oliwia zdobyła trzecie miejsce w kategorii talent 2017 roku. Głosowało na nią 388 czytelników. Oliwia rozegrała 245 meczów w trzech kategoriach wiekowych w Polsce i w Czechach, z czego przegrała 22.

Gośćmi specjalnymi finałowej gali 2. Plebiscytu Sportowego byli mistrzowie olimpijscy : Anita Włodarczyk oraz Ryszard Szurkowski, którzy wręczali pamiątkowe dyplomy i statuetki wyróżnionym sportowcom.

Oliwia jako najmłodsza uczestniczka balu była szczególnie miło przyjęta przez gości gali. Miała możliwość porozmawiać z Mistrzami Olimpijskimi oraz upamiętnić tę chwilę na zdjęciach.

Podczas Gali drugie miejsce w kategorii trener otrzymał Włodzimierz Pikulski, trenujący zawodników w Miejskim Klubie Tenisowym w Stalowej Woli, który jest również trenerem Oliwii.

Inne wybrane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *