Marcos Baghdatis PACIFIC Kids Cup 2017- Oliwia dwa złote medale

7  stycznia 2017  sobotę na hali tenisowej w Stalowej Woli rozegrano pierwszy turniej Tenis 10 z cyklu Marcos Baghdatis PACIFIC Kids Cup 2017.

Oliwia rozpoczęła te zawody kategorią czerwoną. Wystartowało pięcioro zawodników więc młodzi tenisiści zagrali systemem „każdy z każdym”. Oliwia wygrała wszystkie pojedynki: z Martyną Olekszyk(UKS Junior Tarnogród)10/2, z Miłoszem Gałką ( UKS Junior Tarnogród) 10/4, z Leonem Ćwikłą ( MKT Stalowa Wola) 10/0, oraz z Magdaleną Kurowską (STT Fakro Nowy Sącz) 10/0. Oliwia zakończyła kat. czerwoną mieszaną na pierwszym miejscu zdobywając zloto.

Po godzinnej przerwie rozpoczęła się rywalizacja w kat. pomarańczowej dziewcząt dla rocznika 2008. Zgłosiło się 8 zawodniczek. Dziewczęta zagrały w dwóch grupach. Oliwia, rocznik 2009 również przystąpiła do gry. Po losowaniu Oliwia znalazła się w grupie A i wygrała wszystkie swoje mecze: z Aleksandrą Jopek(NST Ożarów) 4/2 w gemach, z Magdaleną Kurowską (STT Fakro Nowy Sącz) 4/0, z Natalią Chylińską 4/3 w t.b. do 4.W fazie pucharowej Oliwia wygrała z Martyną Olekszyk (UKS Junior Tarnogród) 4/0, a następnie w finale z Katarzyną Kliber (Avia Świdnik) 4/1 tym samym zdobywając złoty medal.

Inne wybrane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *