I i II miejsce Oliwii na turnieju OTK Skrzatów U12 w Pobiedziskach /k.Poznania

18-20.07.2020r. odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Pobiedziskim Klubie Tenisowym.

Do turnieju zgłosiło się 29 zawodniczek. Utworzono drabinkę na 32 osoby. Oliwia rozstawiona z numerem 2 miała BYE (wolny los) i zagrała od 2 rundy. W pierwszym meczu pokonała Świtalską Lea z Kostrzyńskiego Klubu Tenisowego 6:0  6:1. W ćwierćfinale trafiła na Sienko Wiktorię trenującą w Holandii, wpisaną do Klubu – Park Tenisowy Olimpia, z którą wygrała 6:0  6:3. Następnego dnia, w półfinale zawodniczka MKT Stalowa Wola wygrała z Darią Dehmel ze Szczecińskiego Centrum Tenisowego Prawobrzeże 6:0  6:2. Był to mecz na bardzo wysokim poziomie z obu stron. Jednak Oliwia od początku rywalizacji była bardzo skupiona i prowadziła grę. Ostatni mecz finałowy Oliwia zagrała z Anną Skorupską z Parku Tenisowego Olimpia (8. w Polsce), z którą przegrała w trzech setach 6:4  3:6 8:10. Ten mecz był wyjątkowo zacięty, ale niestety przerwany po 2 setach przez burzę i przeniesiony do hali po godzinnej przerwie. W trzecim secie Oliwia prowadziła 6:1, ale niestety nie utrzymała przewagi i przegrała mecz w trzecim secie 8:10.

Po meczach singlowych każdego dnia rozegrano również mecze debla. Oliwia w parze z D. Dehmel w pierwszym meczu pokonały parę Gnyś/Kostrzewińska 6:0 6:1, w półfinale wygrały z parą Balcerska/Niemcewicz 6:3 6:2, natomiast w finale pokonały parę rozstawioną z nr 1 Skorupska/Penkevych 6:2  6:4. Był to kolejny świetny turniej Oliwii(2009), jedenastoletniej zawodniczki trenera Włodzimierza Pikulskiego zakończony I miejscem w grze deblowej i II miejscem w grze singlowej. Brawo Oliwia!!!