Gala Finałowa III Plebiscytu Sportowego portalu stw24.pl

9 lutego Oliwia Sybicka wzięła udział w Gali Finałowej III Plebiscytu Sportowego portalu stw24.pl. Oliwia nominowana była w kategorii Talent. Uroczystość odbyła się w Dworze Dwikozy.

Rozpoczęto przywitaniem wszystkich gości: sportowców, trenerów, działaczy sportowych, przedstawicieli władz lokalnych, partnerów i sponsorów. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki z obecną wiceminister Anną Krupką.

Oliwia w kategorii Talent zajęła I miejsce (776 głosów) otrzymała pamiątkowy dyplom, statuetkę oraz bon od sponsorów do wykorzystania w sieci sklepów.

Galę uświetniali, goście honorowi, Mistrzowie Olimpijscy, znakomici lekkoatleci: Anita Włodarczyk, Władysław Kozakiewicz oraz Jacek Wszoła. Padło mnóstwo ciepłych słów pod kątem samych sportowców, podziękowano wszystkim za trud i osiągnięcia oraz życzono kolejnych sukcesów.

Zwycięzcy kategorii TALENT:

I miejsce – Oliwia Sybicka, MKT Stalowa Wola

II miejsce – Arsen Naslyan, Klub Kaito Stalowa Wola

III miejsce – Beniamin Zarzeczny, Stal Stalowa Wola Boxing Team

Oliwia, w tym miejscu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy oddali na nią głos i gratuluje wszystkim nominowanym oraz sportowcom, którzy każdego dnia ciężko pracują na swój sukces, ale nie brali udziału w tym plebiscycie.

 

Inne wybrane wpisy