Dwa Sukcesy w jeden dzień na kortach Legii Oliwii Sybickiej(2009) ZŁOTO I SREBRO

W sobotę 9.01.2016r. na kortach Legii w Warszawie odbyła się kolejna IV edycja turnieju Legia Tennis 10’s Cup. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach. Zawodniczka  Oliwia Sybicka na co dzień trenująca u trenera koordynatora Włodzimierza Pikulskiego, osiągnęła wielki sukces.

W kategorii niebieskiej mieszanej (2009 i młodsi) Oliwia Sybicka, pokonała wszystkich uczestników i zdobyła na kortach Legii I miejsce. Mecze te kończyła wynikami: 7:0, 7:2, 7:1, 7:1, 7:2. Dało jej to pewny udział w kwietniowym turnieju Masters z udziałem ośmiu najlepszych zawodników.

Oliwia(2009), wzięła również udział w kategorii czerwonej dziewcząt dla rocznika 2008, gdzie po rewelacyjnych pojedynkach dotarła do finału i uległa Julii Pacocha 10:8, co dało jej srebrny medal. Wszystkie mecze Oliwii ze starszymi przeciwniczkami były wyjątkowo zacięte. Oliwia, osiągnęła kolejny sukces, mierząc się z trzynastoma zawodniczkami  m.in. z  KT Legia Warszawa, Return Radom, SKT  Sopot, RKT ABC Rzeszów, KS Tennis Life Brwinów.

Inne wybrane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *